Hizmet açısından 3 temel prensibimiz vardır;

Hizmet Öncesi Çalışma: Hizmet öncesi çalışmamızda genellikle düğün salonunun tanıtılması, çiftlerimizi en iyi şekilde ve samimiyetimizle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek ve uygun fiyat bilgileri vermekteyiz. Böylelikle çiftlerimiz, organizasyona verecekleri toplam fiyatı NET olarak bilmekle beraber, kendilerinden tören günü hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir. Ayrıca organizasyondan bir hafta önce çiftlerimizi PROVA amacıyla salonumuza davet ederek, tören ile ilgili son düzenlemeleri yapmaktayız.

Hizmet Anı Çalışma: En çok itinalı hizmet çalışmasıdır. Orginazsyon (Düğün, Nişan, Sünnet vs.) sırasında en iyi şekilde ve en kaliteli hizmeti vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Ekstra ücret talep etmeden küçük kardeşlerimiz için hazırladığımız özel odamızda hizmet vermek üzere her organizasyonumuza PALYAÇO getirmekteyiz. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunmaktayız.

Ayrıca düğün salonumuz HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı düğün pastası ve kuru pasta ile ’’Düğün Salonlarında Pasta Yenmez’’ anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Servisimiz; KİŞİYE ÖZEL SERVİS OLUP, kaliteli olmak kaydı ile yaş pastası, tatlı ve tuzlu kuru pastası ve susamlı çubukla beraber büyük kadeh bardaklarda, Pepsi Cola veya Yedigün olarak sunulmaktadır.

Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarfetmektedirler. Lütfen salonumuzdan ayrıldıktan sonra müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla bizimle görüşlerinizi paylaşınız.

Düğün Salonumuzda verdiğimiz hizmetlerimiz;

*Düğün Organizasyon
*Nikah Salonu
*Kına Gecesi
*Nişan Töreni
*Sünnet Dügünü
*Kurumsal Toplantı
*İslami Dügün
*Davet Organizasyonu
*Menülerimiz
*Müziklerimiz