Alternatif Doğum günü Mekanları Teknede Parti

Yeni yaşınızı ya da arkadaşınız, sevgiliniz, anne ya da babanızın yeni yaşını boğazda lüks bir teknede doğum günü organizasyonu ile kutlamak isterseniz sizlere 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Küçük gruplar için lüks ve ekonomik özelliklerdeki yatları, kalabalık gruplar için de küçük ve büyük tekneleri öneriyoruz. Yatlarda maksimum 25 kişi, teknelerde de 300 kişi ağırlayabiliyoruz. Katılımcı sayınıza göre tekneler ve yatlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Kiralama işlemini yemek ya da kokteyl menü hizmeti alarak yapabileceğiniz gibi kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilme imkanını sizlere sunuyoruz. Ancak büyük tekneler kuru olarak kiralanırsa, servise yardım edilmesi ve organizasyonu sonunda yapılması gerekli olan temizlik işlemi için firmamızın tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir. Küçük yatlarda mevcut personel bu işleri halledebilir. Servis olarak sunduğumuz yemek ve kokteyl menülerin detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz. Menüleri daha da zenginleştirmek isterseniz fiyat farkını ödeyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz. Doğum günü pastasını bizden talep edebileceğiniz gibi kendi pastanızı da yanınızda getirebilirsiniz.

Tekne ve yatlar için minimum kiralama süresi 2 saat olmakla beraber, tekneler için hafta sonu akşamları (cumacumartesi ve pazar) en az 4 saat üzerinden kiralama yapmanız gerekir. Hafta sonu akşamları büyük tekneler için 1 saat bile kiralama yapılmak istense, 4 saatlik ücretin ödenmesi gerekir. Doğum günü organizasyonu gündüz yapılacaksa 18:00‘a kadar bitmeli, akşam olacaksa sa 19:00‘dan itibaren başlamalıdır. Organizasyon devam ederken tekne ve yatlar müsaitse ücretini ödeyerek süre uzatabilirsiniz.

Doğum günü için kiraya verdiğimiz tüm yat ve teknelerin kaliteli ses sistemleri vardır ve bu ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Doğum gününde çalmasını istediğiniz özel şarkılar varsa bunları da cd ya da usb aygıtıyla birlikte yanınızda getirmenizde hiçbir sakınca yoktur. Ekstra ücret ödenmesi gereken hizmetler canlı müzik (fasıl ekibi), fotoğraf ve video çekimi, DJ, özel süslemeoryantallazer gösterisi ve volkan show, kemancıhavai fişek gösterisi vb. aktivitelerdir. Bu hizmetleri bizden alma zorunluluğunuz bulunmuyor. Arzu ederseniz bu ek hizmetleri de dışarıdan kendiniz temin edebilme imkanına sahipsiniz. Tekne kiralama ve ekstra hizmet fiyatlarını öğrenmek için fiyatlar sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Tekne ve yatlar yemekli de kiralansa yemeksiz da kiralansa masa ve sandalyelerin standart giydirmeleri ile hazır şekilde müşterilerin kullanımına sunulur ve bu giydirmeler için ekstra ücretler ödenmez. Ancak iç ve dış kısımları için özel, detaylı süsleme isteyen müşteriler tekne tipine ve süsleme derinliğine göre ilave ücretler ödeyeceklerdir. Süsleme işlemini kendiniz yapmak isterseniz de bunun içinde herhangi bir problem bulunmamaktadır. Kendiniz de dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Hareket ve bitiş noktaları için güzergah (YeniköyBeşiktaş ile ÜsküdarBeykoz arası) üstünde bulunan ve ücretsiz olan alım yerlerini kullanıyoruz. Yatlar için bağlı bulunduğu semte göre çoğunlukla BebekArnavutköyKuruçeşmeKuleli ve Kandilli semtlerini kullanıyoruz. Tekneler için de BeşiktaşKabataşÜsküdarBeylerbeyiKuleli ve Eminönü semtlerini tercih ediyoruz. Uzak mesafelerin başlangıç ve bitiş yeri olarak kullanılması istenirse ilave ücretler ödenir. Ücretli yerlerin (marinaiskele vb.) kullanılması istenirse buralarda ödenecek ücretler de müşterilere aittir. 4 saat süren turlarda yemek ve eğlence için molayı Beykoz koyunda veriyoruz. Burayı dalga almadığı için tercih ediyoruz.

Beğendiğiniz tekne ya da yatın rezervasyon işlemini yapabilmeniz için anlaşma sağlanan toplam ücretin yarısını kaparo olarak bizlere banka yoluyla ya da elden ödemeniz gerekir. Kaparo ödemesini almadan hiçbir şekilde rezervasyon yapmadığımızı da bilmenizi isteriz. Ayrıca, özellikle yaz ayları ve hafta sonu günleri boğazdaki yoğun yat ve tekne trafiğini göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için acele etmeli ve mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişim kurmalısınız. Sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar sizinle olsun.. Doğum gününüz kutlu olsun!

Doğum günü partilerinden başka organize ettiğimiz turları organizasyonlar sayfasında görebilirsiniz. Sıklıkla düzenlediklerimiz mezuniyetfasılevlenme teklifievlilik yıldönümüyüzme turu ve kahvaltı turlarıdır.

  • 2000 Kişilik Açık Hava,
  • 800 Kişilik Kapalı Salon ( B Blok Balo)

İstenilirse Canlı müzik, özel aşçılar tarafından hazırlanmış doğum günü pastaları ve mekân süslemeleri ile oldukça lüks ve bir o kadarda ekonomik bir şekilde hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile gelen ziyaretçilere en iyi hizmetleri sunmayı ilke edinin düğün mekânlarıyla doğum gününüzün tadını doyasıya çıkartacaksınız. Hangi tarih ve zaman aralığında olursa olsun doğum günü etkinlikleri tarafımızca en iyi şekilde hazırlanarak sunulmaktadır.

Bowling Salonları

Hepimiz çocuğumuza en eğleneceği, en mutlu olacağı, arkadaşları ile en unutamayacağı doğum günü partisini planlamak isteriz  Doğum günü her zaman özel mekanda mı  kutlanmalı yoksa alternatif mekanlar da rahatlıkla seçilebilmeli mi?

Bowling!

Eğer okul çağında bir çocuğunuz varsa doğum günü mekanları artık çocuğunuz için doğru tercih olmayabilir. Farklı eğlence anlayışı ve değişik bir doğum günü kutlaması için çocuğunuzun arkadaşları ile hem eğleneceği hem de doğum gününü kutlayacağı tercihlerden biri; Bowling

Doğum günü organizasyonu için salon arıyorsanız bizimle iletişim‘e geçebilirsiniz.